Kontaktní působení energií Reiki blahodárně působí na celý lidský organismus. Odblokovává čakry, aktivuje energetické dráhy v těle, stimuluje imunitní systém a spouští samoléčebné a regenerační procesy u orgánů, které to aktuálně potřebují. Dále optimalizuje psychický stav klienta, uvolňuje napětí, stres a vnitřní neklid. Doba působení je individuální, ale pohybuje se přibližně od 20 do 30 minut.

REIKI 

Co je Reiki a jak působí se můžete dočíst na stránce " Reiki "...tak jen stručně...

Reiki je slovo japonského původu, nejčastěji se překládá jako životadárná síla a jde o univerzální životní energii. V Indii je například pojmenována jako Prána, v Číně jako Čchi. Tato přírodní léčebná metoda vešla do širšího povědomí díky působení japonského léčitele Dr. Mikao Usui v 19.století. 

Pokud máte pocit, že jste poslední dobou bez šťávy, jste podráždění a všechno vás bolí, právě pro Vás je určena energie Reiki. Aplikuje se mj. přikládáním rukou na místa na lidském těle, kudy probíhají energetické dráhy, tyto dráhy se proudem energie pročišťují a životní energie putuje na všechna potřebná místa. Zároveň se stimuluje obranyschopnost organismu, dochází ke spuštění samoléčebných a regeneračních procesů, dlouhodobě deprimované orgány obnovují svůj výkon. Z organismu se uvolňuje napětí, pozitivně reaguje psychika. 

Pomocí Reiki lze podpořit vyléčení i různých onemocnění. Působení je možné i na dálku a podle zkušeností je silnější než kontaktní působení...

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one