CO TO VLASTNĚ REIKI JE ? 

Myslím,že psát o Reiki něco nového už ani nejde. O tom, co Reiki je  a jak  léčí tělo i vztahy již bylo napsáno mnoho. A to jak v knihách tak i na internetu. Dnes už snad ani není človíček, který by o Reiki neslyšel. Tak jen stručně:

Reiki je léčivá energie, která je všude kolem nás. Žijeme v ní, ale většinou se na ni nedokážeme sami naladit. Je to vesmírná léčivá energie, kterou reikista stahuje do sebe přes korunní čakru a pak rukama nebo i jinou částí těla (nohy, lokty, špičky prstů -např. při reflexologii) ji za pomoci manter a symbolů vpouští do klientova těla. Tam pomáhá nastartovat samoléčebný systém, který jsme si každý z jiných důvodů ( nevhodná strava, nedostatek pohybu, nedostatek spánku...) vyřadily z provozu nebo který je u většiny z nás tak slabý, že už nedokáže udržovat tělo ve zdraví a pohodě.
Působí i preventivně. Člověk, naladěný na Reiki, může sám sobě doplňovat energii kdykoli pocítí jakoukoli disharmonii v kterékoli části našeho tělesného systému.

Reiki nám pomáhá nejen léčit zdravotní problémy, ale  také nás uklidňuje. Má velmi blahodárný vliv na psychiku lidí i zvířat, (nesmírně úžasně na ni reagují malé děti i ty, které se dají jen těžko zvládat ). Pracuje totiž podle univerzálních zákonů lásky a nikdy neubliží. Reiki je energie Boží lásky. Řídí ji duchovní bytosti Světla žijící trvale v duchovním láskyplném světě a jejich inteligence sahá daleko za prostor našeho vnímání času.  Proto Reiki púsobí i na naše vztahy. Můžeme si ji posílat do budoucnosti i do minulosti, kde nám pomůže vyrovnat se s různými situacemi.
S Reiki lze experimentovat... je to láskyplná energie... proto z ní nikdo nemusí mít strach. Nemusíte se bát ani toho, že Reiki někdo zneužije a pošle vám negativní energii. To nejde v žádném případě. Když se o to někdo pokusil... dostal vzápětí vše stonásobně zpátky. Negativní energie posílané přes Reiki naráží na zeď pozitivní energie a vrací se zpět k odesílateli. Nikdo neví, jak přesně to funguje, ale funguje, ať to zní sebepohádkověji.

Často začne používat Reiki jeden člen rodiny a svým vnitřním klidem postupně nakazí celou rodinu.... pokud však začne najednou používat Reiki více členů rodiny, začne velmi rychle probíhat proces léčení emocí... lidé jsou k sobě láskyplnější a přijde nejen fyzické zdraví, ale láskyplné prostředí v rodině se projeví ve velmi pěkných vztazích.
 
Neexistují nevyléčitelné nemoci, pouze nevyléčitelní lidé. Každý člověk, který přistoupí k procesu léčby své nemoci nebo svých vztahů vědomě a začne procházet kromě pravidelných terapií Reiki i postupnou změnou postojů k životu a k lidem kolem sebe, dostane dar plného a trvalého zdraví. Reiki nepomůže jen tam, kde nejsou tato základní pravidla respektována.

 
 
 

 

Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one