Co mohu očekávat DOMA PO zasvěcení?

Pro připraveného člověka, je po zasvěcení znatelný nárůst energie, vitality, utlumení některých bolestí a urychlení hojení různých zranění a popálenin... to ovšem také znamená, více zde
že člověk, který šel na zasvěcení např.s počínajícím nachlazením, zažije zrychlené propuknutí nemoci popřípadě uzdravování a může se dočkat komplikací ještě na kurzu. Proto doporučuji na naladění chodit zdráv.

Někteří mají pár dnů po zasvěcení údajně bolesti hlavy, necítí se dobře, jsou rozhozeni...  nebo špatně spí... to je normální. V prvním týdnu po zasvěcení si organismus na zvýšený tok energie musí zvyknout, budou se z něj vyplavovat toxiny a nečistoty fyzického charakteru. Tělo se detoxikuje, upravuje průtoky meridiánů, nastane celková tělesná očista... vždy záleží na tom, jak moc jste zanešeni... mně např. postihla těžká chřipka, kterou jsem roky přecházela... ale tento proces je nutný k pročištění organismu. To, že jdeme na zasvěcení znamená, že se CHCEME vyčistit. Pomoci sobě i druhým.

Někdy ve druhém či třetím týdnu dochází často k většímu nárůstu energie a započne čištění na energetické a emocionální úrovni. Objevují se nedořešené, problémové situace např. i z dávného dětství. Ze mne odcházely bloky ve formě pláče, vzteku a rozčilování...
 
Ve třetím až čtvrtém týdnu, podle toho, jak jsme na tom byli se znečištěním svého těla, mysli i duše, dochází ke zklidnění. A to hlavně emočnímu. Energie se usazuje v organismu na své místo a my máme možnost doprožívat ještě některé bolestné okamžiky života již klidnějším způsobem.

 
Út 23. duben 2019, 09:19:31 CEST
Helena Domanská
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one