Co mám očekávat PŘI zasvěcení?

Toto je jen obecné představení různých pocitů, ke kterým může dojít nebo taky nemusí. Mohou být v různé intenzitě i v různé kvalitě. Musíme si...  více zde
uvědomit, že samotná iniciace vlastně znamená zprůchodnění energetických kanálů, které máme zaneseny emočními výkyvy, energií ze stravy a  svého okolí. Při iniciaci je možné zažívat i spoustu emocí, např. velký příval lásky, radosti nebo naopak pláč, smíření, různá poznání - tzv. aha momenty, může nastat vidění jasných barev, obrázků, slyšení tónů... Někteří mohou mít i pocity smutku. Byl u mne i klient, který měl dojem, že mu doslova vstávají vlasy na hlavě, jak jím proudí energie. Nebo se nemusí stát vůbec nic. Záleží na tom, jak je člověk vnitřně nastaven, připraven a v jakém je rozpoložení. Někteří mají energetické bloky zanesené víc, někteří méně a od toho se pak odvíjí i zážitek při iniciaci. Na svém prvním zasvěcení kolem mne lítali různě fialoví motýlci a mně to velmi uklidňovalo. Pak přišel nezastavitelný proud pláče. Mistrová mi podala kapesníčky, dala nade mne ruce a jen řekla pusťte to... všechno to musí jít ven. Brečela jsem asi 15 minut a "jak to přišlo, tak to odešlo... "

A nakonec... jsou i lidé, kteří nepocítí vůbec nic. Jsou zklamaní a mají pocit, že nedostali to, co jim bylo od mistrů slíbeno. Jenže, tak jako jsme každý jiný, tak máme i jiné vnímání. Nelze nikomu předpovědět ani zaručit, že bude mít nějaký zážitek. 

Na mém prvním zasvěcení kolem mne lítali různě fialoví motýlci a mně to velmi uklidňovalo. Pak přišel nezastavitelný proud pláče. Mistrová mi podala kapesníčky, dala nade mne ruce a jen řekla pusťte to... všechno to musí jít ven. Brečela jsem asi 15 minut a jak to přišlo, tak to odešlo...


Velmi intenzivní změny pozorujeme u dětí, protože jejich organizmus a celá existence ještě nejsou tolik zatíženy civilizačními problémy... pozorovat dítě při zasvěcení je úžasný zážitek i pro učitele...

Reiki je základním odrazovým můstkem k dalším technikám pracujícím s energiemi a naším podvědomím. 


Jsou-li schopnosti Reiki jednou aktivovány, nemohou nikdy plně vymizet... Pokud vám kdokoliv tvrdil, že iniciace jiným nežli tradičním způsobem jsou neúčinné nebo nemají účinek trvalý, lhal vám. Nezapomeňte, že sám Mikao Usui získal Reiki téměř zázračně během meditací a půstu v r. 1922 bez zasvěcení a bez mistrů. Už to je pádný důkaz, že získat ji můžete i jinak. 

Iniciace fungují vždy, jsou trvalé a nezrušitelné... Kanály pro energii zůstanou po iniciaci otevřené, ale mohou se opět zanést nesprávným zacházením s tělem i myslí. Což ovšem neznamená, že Reiki je zanesením kanálů pro vás již nedostupná, naopak. Stačí si vzpomenout, trochu na sobě zapracovat, pročistit tělo a mysl např. střídmou stravou, jednoduchým cvičením, opakováním 5 Reiki zákonů ráno a večer před spaním a Reiki si aplikovat. Pak ji opět pocítíte. Je VELMI DŮLEŽITÉ s Reiki dále denně pracovat jelikož kromě harmonizace těla dochází i k harmonizaci mysli.

 
Út 23. duben 2019, 09:15:06 CEST
Helena Domanská
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one