CO JE VLASTNĚ LSVJ?

 
Je to alternativní duchovní terapie, spirituální léčení, kdy s pomocí Vyššího Já (sboru duchovních bytostí) si usnadníte a zlepšíte život.

Někteří si tuto metodu pletou se SRT (Spiritual Response Therapy), rozdíl zde ovšem je. Zakladatelem SRT je pan Robert Ernest Detzler z USA. Je to jeho originální metoda, chráněná ochrannou známkou, a proto jsou také kurzy SRT prováděny lektory certifikovanými přímo od R. Detzlera

„Léčení skrze Vyšší Já" (dále jen LSVJ), je dítětem naší mistrové Reiki T. Taumou... ti, co ji známe, víme, že je to bytost s čistou duší, zabývající se kromě jiného i šamanizmem a její metoda se stala u nás velmi oblíbenou,
Při práci s LSVJ budete v přímém kontaktu se svým  „Vyšším Já" (
dále jen VJ), které vyhledává v záznamech duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, disharmonických energiích, motivacích apod.

S pomocí kyvadla si vyhledáte v tabulkách programy, které způsobují vaše problémy a potíže. Po vyhledání negativních programů a energií vás naučíme je vyčistit nebo přímo odstranit.

Při práci se objevují i různé negativní a škodlivé energie z minulých životů, např. přísahy a sliby, prokletí, zablokované čakry, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, programy sebetrestání, traumatické zážitky a mnoho dalších, ale my se je naučíme zvládnout tak, aby nám již nikdy neubližovaly...
Touto metodou budeme moci sobě, lidem nebo i zvířatům odstranit přivtělené duše, zharmonizovat čakry a srovnat jemnohmotná těla, odstranit veškeré karmické blokády a zátěže až do minulých životů po celé časové linii. 

Můžeme vytestovat, čím kdo byl v minulém životě, kdy kdo žil, s kým vyrovnává karmu, jaké jsou skutečné příčiny nynějších nemocí, emocí, problémů ve vztazích, s penězi... a následně jakým způsobem je odstranit.
Dále lze zjistit, jestli máme nějaké mentální programy a návyky, kdy a kde tyto programy vznikly (minulé a příčinné životy), jaké naprogramování duši svazuje, duchovní dysfunkce, proč jsme zde, jaký je náš pozemský plán... atd.

Touto metodou můžeme odstranit všechny blokující přísahy a postoje, sliby a tvrzení. Lze také čistit zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie, např. před důležitým jednáním, před zkouškami ... a mnoho dalších a dalších problémů a situací, které nám komplikují a ztěžují život...
 

Pro více informací o kurzu  klikněte zde 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one