Vítám Vás v galerii enregeticky nabitých a pozitivních obrázků, které pomáhají při různých životních zkouškách a tak nám dodávají vše, co zrovna potřebujeme... odpuštění, odvahu, lásku, sílu. Všechny jsou malované automatickou intuitivní kresbou a jsou vhodné pro každého.
Obrázky, si můžete zakoupit. Pokud vás zaujmou a budou se vám líbit, stačí mne kontaktovat  na tel. 777217393 nebo e-mailu... viz rubrika kontakt.
 
Obrázky A4, pokud mi napíšete jméno, věk a odkud jste, vám nakreslím přímo "na tělo" podle vaší potřeby a přání a zašlu na  dobírku Veškeré obrázky jsou originály, tzn. že i ty vaše.
Můžete je darovat svým blízkým... nenápadně zjistíte, co vaší milované osůbce chybí a formou energie z kresby jí po domluvě pomůžeme. Obrázky nabíjejí a harmonizují každého, kdo je jim blízko bez ohledu na to, jestli v jejich vyzařování věří nebo ne. Dokonce se  v jejich blízkosti cítí dobře i lidé, kteří ani neví, že je v místnosti energetický obrázek.

Obrázek A4 - 699 Kč.
Obrázek A4 zarámovaný a zasklený - 849 Kč
Bohužel netuším, jak přidávat obrázky v takové sytosti barev, v jaké je maluji.... zde se mi zobrazují vždy světlejší...
Duševní pohoda

Duševní pohoda

Laskavost

Laskavost

Letní ranní pohoda

Letní ranní pohoda

Sluneční energie

Sluneční energie

Jednota

Jednota

Cesta dítěte-dobrodružství.jpg
Cesta dítěte-Láska.jpg
Něha.jpg
Pro uklidnění

Pro uklidnění

Obrázek malovaný na konkrétní účel
Pro seberealizaci

Pro seberealizaci

Obrázek malovaný na konkrétní účel
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one