KURZ AUTOMATICKÉ, INTUITIVNÍ KRESBY PRO DLOUHODOBÉ LÉČEBNÉ PŮSOBENÍ

Co se naučíte:
Na tomto semináři se naučíte intuitivně kreslit přijímáním obrazů z Akašické knihovny... zvětší se vám schopnost přijímat vize, které za pomoci automatického vedení ruky přenášíte na papír. K tomu jsou zapotřebí různé barvy. Začátky však stačí zkoušet s pastelkami. Pro zvědavější a zkušenější kreslíře je možné vzít sebou olejové křídy, umělecké křídy, voskovky, barvy na kreslení rukama...Vzniknou obrazy, které se nedají napodobit a nikdy nenakreslíte dva stejné. U nás je nejznámější tvorba dnes již zesnulého Zdeňka Hajného. 
Každý má svůj osobitý "rukopis", např. zde, takže vzniknou nádherné obrazy, skze které řešíte fyzické i duševně-duchovní, zdravotní potíže a odhalujete symbolizmus mnoha věcí a existencí - Podobu andělů, různých energií, charakteristik druhých lidí... A mnoho dalšího... 

Co si vzít sebou:

Vezměte si sebou svačinu a dostatek pití... Doporučuji pohodlný oděv a obuv... sešit a psací potřeby... sice mám nějaké pastelky, ale ať máte výběr, vemte si i své... nebo voskovky, uhly, vodovky, prstové barvy... zkrátka to, s čím kreslíte nejraději... já např. pastelkami a voskem, ale malování voskem není náplní tohoto kurzu... pro úplné začátečníky doporučuji pastelky... a nezapomeňte na dobrou náladu... 

Organizace kurzu:
Kurz trvá 1 den a to od 9.00 do 17.00 hodin. Samozřejmě s přestávkou na oběd. Probíhá v pohodové a klidné, harmonické atmosféře, což je dáno i tím, že je nás nejvíce 8. 
 
Kurz obsahuje:
-skripta
- trvá 1den
- své obrázky si odnesete domů
- papíry

- osvědčení o absolvování kurzu. 

Cena kurzu:
Automatická kresba intuitivních obrazů - 1200 Kč


Přihlásit na kurz se můžete na tel. 777217393 nejlépe po 19 hodině nebo  emailem  reiki.mistecko@centrum.cz
Číslo účtu vám sdělím po telefonické domluvě. Pokud nebudu moci zvednout telefon... zanechte mi vzkaz... hned jak budu mít volno, zavolám vám zpět... při práci s klientem mívám vypnutý mobil. Když budete mít zájem a bude vás alespoň 5, rádi k vám přijedeme.

Tady jsou data kurzu: 
Momentálně nemáme vyhlášen žádný kurz, pracujeme na nových termínech
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one