Sestava akupresurních bodů vhodných pro podporu hubnutí

Nedoporučuji pro: těhotné ženy, osoby se srdečními chorobami a poruchami oběhu, lidem s nakažlivými nemocemi, vyrážkami nebo ekzémy.

Pokyny a pravidla pro akupresuru:Je vhodné mít ostříhané nehty a teplé ruce.U některých akubodů je dobré zvýšit působení použitím dřevěné tyčinky nebo jiným pomocným prostředkem (je to uvedeno u obrázků). Pokud máte dlouhé nehty, můžete tyčinku používat vždy.Alkohol snižuje účinek akupresury.Máte-li pocit, že na vás má velký účinek měsíc, začněte s akupresurou nejlépe jeden až dva dny po úplňku. Ženám se doporučuje zahájit léčbu jeden až dva dny po menstruaci.
U obrázků je uvedena maximální doba použití a nejlepší technika stisku.

Jak najdete akubody?Prohlédněte si v klidu a důkladně vyobrazení polohy akubodů. Prostudujte si popis a nahmatejte bod. V mnoha případech, ale ne vždy je akubod citlivý. Vaše reakce a pocity vám potvrdí správnost použití. Po krátkém cvičení najdete akubod okamžitě. Vhodný způsob provedení:V klidu o samotě se koncentrujte na akubody a potom si dopřejte chvíli uvolnění.Neužívejte příliš síly. Pokyn "silný tlak" neznamená, že máte vyvolat přílišné bolesti nebo dokonce podráždění kůže. Jestliže pocítíte slabou bolest, místo jen jemně masírujte až hlaďte. Po několika dnech můžete tlak mírně zintenzívnit.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Po 21. duben 2008, 01:58:07 CEST
Helena Domanská

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one