HUBNUTÍ PODLE MĚSÍCE

 

ÚPLNĚK
Je nebezpečím pro udržení dokonale štíhlé postavy. Při úplňku se totiž přibírá rychle. Člověk je nervózní a podrážděný, unavený a nebezpečí usazování tuku je dvakrát tak velké. za prvé se necháme o úplňku mnohem snáze svést k mlsání, za druhé je v tuto dobu naše tělo

naprogramováno k tloustnutí. To znamená, že prakticky všechno, co zkonzumujeme se okamžitě uloží, a to se týká nejen jídla, ale ve značné míře také vody. Není tedy žádný div, že se v této době tak často cítíme odulé a tlusté. Abyste zabránily nadměrnému zadržování vody v tkáních, snažte se v této době omezit solení na minimum. V této době je vhodné začít s napnutím problematických zón, hlavně na hýždích a stehnech a likvidace  celulitidy. Pomáhejte si ráno masáží rukavicí z lufy a zkuste se sprchovat střídavě teplou a studenou sprchou.

 

UBÝVAJÍCÍ MĚSÍC
Na příštích 14 dní se můžete opravdu těšit. Dokud totiž měsíc ubývá, bude se vám hubnout podstatně snáze. Nejenže máte menší chuť k jídlu a mnohem rychleji se zasytíte, nýbrž se můžete, přestože jíte zcela normálně, zbavit i několika kilogramů. A to všechno proto, že máte rychlejší zažívání, s nímž je spojeno lepší vylučování. Kdo chce získat štíhlejší postavu, měl by v tomto období začít se změnou jídelníčku. V této době se vám také bude nejlépe dařit zbavit se celulitidy, protože tělo se dobře detoxikuje a zbavuje jedů. Je vhodné dělat si zábaly anticelulitními prostředky a zabalit se do potravinové fólie a být aspoň 20 minut v teple. Teplo, které vznikne pod fólií působí také blahodárně na rozpouštění tukových polštářků. V rámci programu proti celulitidě byste měla snížit konzumaci kávy, alkoholu a omezit kouření.


 
NOVOLUNÍ
Je ideální na pročistění celého organismu. Silné impulsy novoluní se postarají o to, aby vaše tělo při zbavování se škodlivých látek dosáhlo maxima. Díky tomu můžete v této fázi zhubnout až o kilo! Předpokladem je, že pročistění organismu napomůžete, například tím, že tento den budete zvýšeně konzumovat potraviny. Čím více toho totiž vypijete, tím lépe bude vaše tělo pomocí ledvin vylučovat jedovaté látky. Kromě toho to prospěje nejen postavě, ale také pleti a bude vypadat zdravěji a rozjasní se. Tento den je také vhodné zajít si na lymfatickou masáž a používat střídavou teplou a studenou sprchu. Podpoříte tím prokrvení organismu, odvod toxických látek z těla a zlepšíte imunitu organismu.

 

DORŮSTAJÍCÍ MĚSÍC
Dávejte si pozor na rychlejší tvorbu tukových zásob! V této fáze ukládá tělo  vše, co dodává energii a vyžaduje ještě vyšší přísun kalorií než jindy. Je jasné, že je pro vás teď obtížné udržet si postavu nebo ji dokonce snížit. I když máte velkou chuť k jídlu, neměla byste jíst mezi hlad´vními jídly a jíst rychle. Bylo by to na vás rychle vidět. Jídlo si pomalu vychutnejte, omezte konzumaci sladkostí a tuků a nejezte po 18. hodině. V této době je správný čas pro cvičení. Měsíc pomáhá vašemu tělu při šetrném posilování svalů a postará se o to, aby cviky měly větší a rychlejší účinek.

Z časopisu Claudia

 

 

Čajové směsi podporující hubnutí

hubnutí.jpg
hubnuti.jpg

Sestava akupresurních bodů vhodných pro podporu hubnutí

Nedoporučuji pro: těhotné ženy, osoby se srdečními chorobami a poruchami oběhu, lidem s nakažlivými nemocemi, vyrážkami nebo ekzémy.

Pokyny a pravidla pro akupresuru:Je vhodné mít ostříhané nehty a teplé ruce.U některých akubodů je dobré zvýšit působení použitím dřevěné tyčinky nebo jiným pomocným prostředkem (je to uvedeno u obrázků). Pokud máte dlouhé nehty, můžete tyčinku používat vždy.Alkohol snižuje účinek akupresury.Máte-li pocit, že na vás má velký účinek měsíc, začněte s akupresurou nejlépe jeden až dva dny po úplňku. Ženám se doporučuje zahájit léčbu jeden až dva dny po menstruaci.
U obrázků je uvedena maximální doba použití a nejlepší technika stisku.

Jak najdete akubody?Prohlédněte si v klidu a důkladně vyobrazení polohy akubodů. Prostudujte si popis a nahmatejte bod. V mnoha případech, ale ne vždy je akubod citlivý. Vaše reakce a pocity vám potvrdí správnost použití. Po krátkém cvičení najdete akubod okamžitě. Vhodný způsob provedení:V klidu o samotě se koncentrujte na akubody a potom si dopřejte chvíli uvolnění.Neužívejte příliš síly. Pokyn "silný tlak" neznamená, že máte vyvolat přílišné bolesti nebo dokonce podráždění kůže. Jestliže pocítíte slabou bolest, místo jen jemně masírujte až hlaďte. Po několika dnech můžete tlak mírně zintenzívnit.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one