CISTUS INCANUS

Je aromaticky vonící, divoce rostoucí růže, vyrůstající až do výšky jednoho metru. Keř roste většinou na půdách s vyšším obsahem magnesia. Rostlina se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolu. Vysokým obsahem různých fenolů koncentrovaných v této růži je tato rostlina velice cenná pro lidský organismus. Nejvíce prozkoumaný je antioxidační účinek těchto dekundárních rostlinných látek. Tyto látky neutralizují volné radikály a tím podporují obranný systém lidského organismu. Neboť nejlepší obrana proti mikroorganismům způsobujících nemoci je dobře fungující imunitní systém.

Nejnovější výzkum této rostliny přinesl překvapující výsledky. Buňky,které byly v laboratoři zamlženy Cistus-extraktem prokázaly daleko menší ohrožení viry než normální buňky. Tento výzkum provedly "Centrum pro molekulární virologii university v Muensteru" a renomovaný "Friedrich-Loefler-Institut" a došly ke stejným výsledkům.

Friedrich-Loefler-Institut došel k následujícím poznatkům:

Z prohlášení vědců: Vysoký obsah polyfenolu je zodpovědný za účinnost extraktu z této ve středomoří rostoucí cist-růže. Tento extrakt zajišťuje chemicko-fyzikální obranu, která má pro viry omezující efekt. Nebo jednoduše vyjádřeno: polyfenoly znemožňují eficientní pronikání viru do buňky.

Vědci se domnívají, že optimální kombinace ze zvlášť účinných přírodních substancí tohoto aromatického, poněkud hořce chutnajícího extraktu dělají z této růže speciální k.o.-kapky pro všechny virové skupiny. Dokonce i vysoce agresivní viry, které byly s tímto extraktem konfrontovány, neprokázaly skoro žádný infekční potenciál.

Další účinky:

 - Zbavuje lidský organismus jedovatých látek
 - Zvyšuje obranyschopnost organismu
 - Účinná obrana proti "volným radikálům"
 - Působí proti virům, bakteriím a plísním
 - Působí protizánětlivně a desinfekčně


V jednom balení je 60 kapslí, po 2 denně na měsíc 

Součást diskuze:
Komentáře:
Přehled komentářů:

čaj (Matýsek, 10. 10. 2009 12:01)
Čaj používám přes rok a má stále se opakující rýma je pryč - měla jsem ji cca 8 měsíců v roce! Cistus je opravdu úžasný, piju ho denně i 2litry(1 či 2 šálky denně je moc málo!)
Navíc zkouželi jste test na kyselost ogranismu? Díky čaji mám modrou barvu (žlutá-kyselá, modrá nekyselá) Stačí k tomu obyč. PH papírky s kterými pracují i lékaři.

čaj (LUcie, 28. 07. 2009 19:31)
Nepopírám, že kapsle zabírají rychleji a u vážnějších případů jsou účinější. Čaj je jenom další varianta, při nemocech nebo rizikových obdobích, střídáni počasí či v obdobích chřipek je vhodné pít až tři šálky denně. V průběhu celého roku je možno pít jeden šálek denně preventivně. Zvyšuje obranyschopnost organismu, čistí tělo, a tím samozřejmě zvyšuje účinky léků a jiných podpůrných prostředků. Vzhledem k objemu jednoho balení 250g, dávky 1,5 g na šálek vydrží opravdu dlouho. V tomto případě je možno i šálek čaje dolít jedním litrem vody a řešit tak svůj pitný režim. Účinek zůstává stejný. 

čaj (Jana, 25. 07. 2009 19:00)
To ano,ale na kolik dni a pri jakych davkach?Kapsle maji nekolikanasobnou ucinnost.Take CISTUS zvysuje ucinky leku nebo i vitaminu.

Cistus Incanus (LUcie, 23. 07. 2009 11:00)
Mohu jenom doporučit, cistus incanus mi pomohl vypořádat se s vleklými angínami a umožnil mi vyhnout se antibiotikům. Požívala jsem to ovšem ve formě čaje, kde je i přijatelnější cena 512 Kc/250q.

 cistus (Dana, 04. 10. 2008 12:02)
Pomáhá.Doporučuji.

 cistus (Pavel, 01. 10. 2008 14:13)
Je to opravdu dobré a je dobře,že se to tu dá konečně sehnat.Užívám to asi rok.Je lepší kupovat si toto,než připlácet za chemii.

 růže (Alena, 02. 06. 2008 23:18)
Ahoj,vyzkoušela jsem to sama na sobě.Dovezla mi to sestra z Německa.Můžu jenom pochválit a doporučit.

 

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one