Krásná zelená

Úžasný film a doporučuji jej každému... Myslím, že by neškodilo, kdyby to byla povinná podívaná pro děti na základních školách... Film zatím nebyl oficiálně přeložen do našeho jazyka... dokonce je prý v EU zakázaný... ale na stránkách cesty k sobě jsem ho našla i s titulkama.

Odkaz:

Belle verte, La (1996) Komedie
Francie, 99 min
titulky CZ

Žijeme zde na Zemi zcela "odpojeni" od samotné podstaty, žijeme pouze
hmotnými statky, ničíme naši krásnou modrou, zelenou a živou Zemi. Ale jde to i jinak...
Mimozemšťanka Mila se stává dobrovolnicí, která se rozhodla navštívit planetu Zemi. Nikomu jinému se na ni nechtce... na rozdíl od jiných planet... protože Země je hrozná, ale přece jen už je to dvě stě let, co byla navštívená naposledy, takže by se tam někdo přece jen měl podívat. Mila proto přilétá do , co má u sebe, jsou batikované šaty. Pomalu se začíná seznamovat s prapodivnou současnou společností, ve které se musí platit podivnými papírky, jídlo se nedá jíst, vzduch dýchat, každý je nemocný, ženy musejí používat jakési „rtěnky", bez kterých by na ně ostatní lidé nebyli hodní....

 

St 27. květen 2015, 03:19:23 CEST
Helena Domanská

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one