Jmenuji se Helena Domanská a žiji se svou rodinou v krásném západním koutě naší vlasti. Jako zrozence ve znamení štíra mne vždy lákalo tajemno, proto se o věci "mezi nebem a zemí"  zajímám již delší dobu.
A jelikož jsem jako většina lidí nedbala dostatečně o své zdraví... málo pohybu, nedostatečná a nepravidelná strava, málo spánku... začaly se mi objevovat různé neduhy a mé tělo mi dávalo prostřednictvím zdravotních problémů dost jasně najevo, že něco dělám špatně a že je třeba co nejrychleji provést nápravu. Začala jsem se tedy zajímat o alternativní metody léčby.
Navštěvovala jsem a navštěvuji různé kurzy, přednášky a semináře a studuji z literatury. Jako první jsem absolvovala v roce 1994 kurzy Silvovy metody ovládání mysli, následovalo studium astrologie, kineziologie, několikaleté postupné zasvěcování Reiki až do mistra učitele Usui Reiki, a mistra učitele rozšířeného systému Reiki, který spojuje více linií Reiki.

Mezi tím jsem se dostala ke studiu HAP, Hlubinné abreaktivní psychoterapie, což je mírně podobné regresní terapii - léčbě minulými životy...
 
Dále jsem získala certifikáty na různé druhy masáží, reflexologii, malování intuitivních obrazů a automatickou kresbu, LSVJ, Ra-Sheebu atd... a rozšiřuji své působení dále. Ovšem čím dál tím více zjišťuji, že jde vlastně o pochopení sebe sama a zákonů přírody...
Mimo své občanské povolání pracuji jako masérka a terapeutka. Snažím se se svými klienty prostřednictvím HAP, Reiki, LSVJ a dalších metod přijít na kloub jejich problémům a snažíme se pak společně najít řešení. 
 
Moje velká záliba je i malování... je to vlastně taková moje forma meditace a odpočinku... je pro mně nesmírně zajímavé a zábavné sledovat, co se uprostřed papíru postupně začne rozrůstat... sama jsem vždy překvapena tím, co za kresbu vznikne. 
Kreslím buď pro své přátele a klienty, na které pak po celou dobu intenzivně myslím... nebo kreslím obrázky  "univerzální" .... Vždy ale maluji s přáním, aby obrázek byl příjemný a pozitivní a kladně působil....
Obrázky mají silnou pozitivní energii, kterou  můžeme přeměřit např. kyvadlem a je možné jimi harmonizovat všechny prostory i osoby, které se v dosahu obrázků nacházejí. Některé používám jako energetické zářiče a jiné zase k meditaci nebo k harmonizování duše a těla.
S automatickou kresbou postupuji podobně... po zklidnění a meditaci požádám vyšší vesmírnou inteligenci o pomoc a zaměřím se na danou oblast....

Tato práce mě velmi baví a uspokojuje... dělám ji s láskou a pokorou a věřím, že může přinést do našich uspěchaných životů trochu klidu, pohody a harmonie.  

Termíny nových e-kurzů LSVJ:
 - trvá tři týdny 
 - trvá tři týdny 
celkem 229896

Přihlášení

Resumé:
Ačkoli jsem veškeré informace vkládala na stránky s největší pečlivostí a snahou pomoci, nesmí býti chápány jako podklad pro domácí léčbu, nahrazující léčbu lékařem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one